Polish English French German Russian
Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach , promocjach oraz wydarzeniach.

Basen zewnętrzny


Wszyscy uwielbiają zabawę w wodzie, a w szczególności dzieci!

Właśnie z myślą o nich w Czarna Góra Resort powstały zewnętrzne kompleksy wodne! W upalne dni pozwalają odpocząć od lejącego się z nieba żaru i zapewniają wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu!

Basen w Hotelu Morawa


Dla Gości Apartamentów oferujemy basen, który znajduje się w Hotelu Morawa.

Jedną z największych atrakcji Hotelu Morawa jest obiekt basenowy. Oprócz powierzchni sportowo rekreacyjnej, na pływalni można skorzystać z rozmaitych urządzeń wodnych, takich jak masaże i bicze wodne.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach, dla których został stworzony brodzik wraz z rozmaitymi atrakcjami.

Basen ze SPA i Saunarium w Aparthotelu Czarna Góra


Spa z natury

Każdy, kto poszukuje chwil wytchnienia i relaksu znajdzie je w naszym nowo otwartym Basenie oraz w Spa z Natury i Saunarium w Aparthotelu Czarna Góra. Basen wyposażony w bicze wodne, hydromasaże i jucuzzi to sposób na odprężenie i wspólną zabawę z dziećmi w brodziku z wodnymi zabawkami. O twarz, ciało i umysł zadbać mogą Państwo w Spa z Natury oraz w Saunarium, w otoczeniu górskiej przyrody, korzystając ze specjalnie dobranych zabiegów, które przywrócą równowagę i harmonię, a także dodadzą sił witalnych.