REZERWACJA
 • Newsletter
 • Polish English French German Russian
  Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach , promocjach oraz wydarzeniach.

  Basen zewnętrzny


  Wszyscy uwielbiają zabawę w wodzie, a w szczególności dzieci!

  Właśnie z myślą o nich w Czarna Góra Resort powstały zewnętrzne kompleksy wodne! W upalne dni pozwalają odpocząć od lejącego się z nieba żaru i zapewniają wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu!

  Basen w Hotelu Morawa


  Dla Gości Apartamentów oferujemy basen, który znajduje się w Hotelu Morawa.

  Jedną z największych atrakcji Hotelu Morawa jest obiekt basenowy. Oprócz powierzchni sportowo rekreacyjnej, na pływalni można skorzystać z rozmaitych urządzeń wodnych, takich jak masaże i bicze wodne.

  Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach, dla których został stworzony brodzik wraz z rozmaitymi atrakcjami.

  Basen ze SPA i Saunarium w Aparthotelu Czarna Góra


  Spa z natury

  Każdy, kto poszukuje chwil wytchnienia i relaksu znajdzie je w naszym nowo otwartym Basenie oraz w Spa z Natury i Saunarium w Aparthotelu Czarna Góra. Basen wyposażony w bicze wodne, hydromasaże i jucuzzi to sposób na odprężenie i wspólną zabawę z dziećmi w brodziku z wodnymi zabawkami. O twarz, ciało i umysł zadbać mogą Państwo w Spa z Natury oraz w Saunarium, w otoczeniu górskiej przyrody, korzystając ze specjalnie dobranych zabiegów, które przywrócą równowagę i harmonię, a także dodadzą sił witalnych.