Polish English French German Russian
Zapisz się do Newslettera, jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach , promocjach oraz wydarzeniach.

Strefa saun


Sauna fińska, parowa oraz infrared w Hotelu Morawa

Seanse w saunie po całym dniu spędzonym na stoku to nieodłączna część zimowego urlopu! Rozluźnienie mięśni oraz lepsze ukrwienie i oczyszczenie skóry, to tylko niektóre pozytywne efekty korzystania z sauny. Nie można zapomnieć również o relaksacyjnych właściwościach sauny, która potrafi odprężyć nawet po najbardziej stresującym i męczącym dniu.

Na terenie osiedla Apartamentów Czarna Góra znajduje się 6 saun fińskich, wraz z prysznicami, baliami z zimną wodą oraz strefami relaksu. Chęć skorzystania z sauny należy odpowiednio wcześniej zgłosić w recepcji Apartamentów. Koszt godzinnej wizyty w saunie to 25zł/os, w cenę wliczony jest dodatkowy ręcznik.

Istnieje również możliwość skorzystania z saunarium w Hotelu Morawa ***.Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.


Basen ze SPA i Saunarium w Aparthotelu Czarna Góra

Każdy, kto poszukuje chwil wytchnienia i relaksu znajdzie je w naszym nowo otwartym Basenie oraz w Spa z Natury i Saunarium w Aparthotelu Czarna Góra. Basen wyposażony w bicze wodne, hydromasaże i jucuzzi to sposób na odprężenie i wspólną zabawę z dziećmi w brodziku z wodnymi zabawkami. O twarz, ciało i umysł zadbać mogą Państwo w Spa z Natury oraz w Saunarium, w otoczeniu górskiej przyrody, korzystając ze specjalnie dobranych zabiegów, które przywrócą równowagę i harmonię, a także dodadzą sił witalnych.

Saunarium w Aparthotelu Czarna Góra wyposażone jest w sauny:

  • suchą (fińską)
  • parową (rzymską)
  • IR (infrared)
  • biosaunę
  • ziołową