Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Kamery online
Biała Woda
6°C
Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Tło bannera

Misja i filozofia

Data przyjazdu
01 grudzień 2021
Data wyjazdu
02 grudzień 2021
Gwarancja najniższej ceny

Misja i filozofia naszego SPA

Głównym celem, jaki realizujemy w SPA z Natury jest holistyczne podejście do dbania o zdrowie. W kompleksowej odbudowie ciała oraz umysłu pomagają nam wykwalifikowani masażyści i terapeuci, korzystający wyłącznie z naturalnych kosmetyków. W SPA z Natury spotkasz nie tylko naturalne produkty popularnych marek, ale również autorskie kosmetyki na bazie owoców Czarnej Góry, przygotowane przez profesjonalnego producenta specjalnie na nasze zamówienie. 

Misja i filozofiazabiegi
inspirowane naturą
 wyłącznie naturalne
produkty
 odbudowa dla
ciała i umysłu
 lokalizacja
w sprzyjającym
bioklimacie
 

FITO SPA kosmetyki z natury

Kosmetyki FITO SPA to połączenie naszego wieloletniego doświadczenia w branży SPA&Wellness z najbardziej wdzięcznym produktem na Ziemi - naturą. Wykorzystując wiedzę potomnych o błogosławionym wpływie roślin na ciało człowieka, stworzyliśmy wysokiej jakości kosmetyki na bazie owocu rokitnika, którego właściwości lecznicze i pielęgnacyjne znane są od wieków.

FITO SPAzapewnia młody
wygląd skóry
 naturalny bloker
promieni UVA i UVB
 naturalne lekarstwo
na choroby skóry
 idealny na regeneracje
i porost włosów
 

Ekologiczne podejście SPA - w zgodzie w naturą

Prowadzenie gabinetów SPA & Wellness w zgodzie z naturą to nie tylko wykorzystywanie naturalnych produktów. To przede wszystkim obowiązek i deklaracja prowadzenia działalności ze społeczną i ekologiczną odpowiedzialnością, mając na uwadze każdy aspekt naszego życia. Skrupulatnie sprawdzamy wszystkie używane przez nas kosmetyki - zaczynając od składu, pochodzenia, przez możliwości recyklingu opakowań - aż po wykluczenie testów na zwierzętach. Uważamy, że konsekwencja i upór w działaniu proekologicznym pozwalają czerpać energię nie tylko z samych zabiegów, ale i bezpośrednio ze środowiska o które dbamy każdego dnia.

Ekologiczne podejście

Sprawdź dostępne kosmetyki

Pevonia w zgodzie z naturą

Dbałość i skrupulatność podczas przebiegu procesów selekcyjnych przy wyborze partnerów biznesowych - to główny element składowy sukcesu SPA z Natury. Przejrzyste warunki i obopólna zgoda oraz dążenie do proekologicznego planu działania pozwalają nam oferować usługi najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej troski o naszą planetę. Marka Pevonia to idealny przykład jednej z wielu odpowiedzialnych społecznie firmy, z którymi mamy przyjemność współpracować na co dzień. Pevonia oferuje kosmetyki m.in. bez alkoholu, bez GMO, bez parabenów, bez lanoliny - w pudełkach, które są całkowicie przyjazne dla środowiska.

Pevonia

Autorskie podejście do zdrowia i urody

Korzystając z tego, że Czarna Góra Resort położona jest w naturalnie czystej i niesamowicie pięknej części Sudetów, próbujemy wykorzystać owoce naszej ziemi w propagowaniu zdrowego i naturalnego podejścia do relaksu i regeneracji ciała. Idąc tym tropem - na specjalne zamówienie złożone u renomowanej firmy kosmetycznej  - rozpoczęliśmy produkcję całkowicie naturalnych kosmetyków, których składnikami są wspomniane owoce Czarnej Góry - m.in. nasza popularna jagoda. Kosmetyki oraz opakowania są całkowicie przyjazne środowisku, a same kosmetyki wykorzystywane są wyłącznie podczas zabiegów w naszym SPA. Dostępność ograniczona do minimum oraz odpowiedzialna praktyka dystrybucji oraz recyklingu pozwalają na uniknięcie nadmiernej eksploatacji naturalnych zasobów regionu, wykorzystując jedynie nadwyżki owoców i roślin. 

Autorskie podejście

Filtruj oferty:
Zobacz na mapie
Zadzwoń
+48 74 884 34 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij