Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Kamery online
Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Tło bannera

Uroczystości rodzinne

Data przyjazdu
01 grudzień 2021
Data wyjazdu
02 grudzień 2021
Gwarancja najniższej ceny

Wybierz idealną salę i zorganizuj całonocną biesiadę w Karczmie Czarna Góra albo wystawną kolację w jednym z obiektów noclegowych w Czarna Góra Resort. Wzbogać swój wyjazd o dodatkowe atrakcje lub zabiegi w strefach SPA & Wellness. 

Chrzciny, komunia i bierzmowanie

W życiu duchowym zarówno dziecka jak i jego rodziców przyjęcie sakramentu jest szczególnie doniosłym wydarzeniem oraz jednym z najważniejszych momentów, których mogą doświadczyć. W Czarna Góra Resort mamy tego pełną świadomość, dlatego oferujemy pełne wsparcie w organizacji przyjęcia, które uświetni te ważne chwile. Nasza obsługa i doradcy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdej uroczystości, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty wskazane przez naszych gości. 

Chrzciny,
Chrzciny,
Chrzciny,

Rocznice i jubileusze

Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Zorganizuj rocznicę ślubu lub jubileusz swojej kariery zawodowej i świętuj w gronie najbliższych. Wykorzystaj w pełni możliwości Czarna Góra Resort, która zaoferuje Ci pełny pakiet wsparcia w organizacji i zasugeruje najlepsze rozwiązanie, aby Twoje przyjęcie zachwyciło wszystkich gości.

Rocznice
Rocznice
Rocznice

Zjazdy rodzinne

Zjazd rodzinny to doskonała okazja żeby spotkać się z krewnymi, a w szczególności z tymi z którymi, ze względu na dzielącą Was odległość, macie ograniczone regularne kontakty. Pyszne jedzenie, atrakcje dla dzieci, strefy SPA & Wellness, cudowny teren zielony wokół obiektów i wiele innych, czekają na Was! Zorganizuj niezapomniany wyjazd i ciesz się towarzystwem najbliższych bez zmartwień. Udane spotkanie na pewno skłoni do organizacji kolejnego. To najlepsza droga do stworzenia nowej, rodzinnej tradycji. 

Zjazdy
Zjazdy
Zjazdy
1560
miejsc
noclegowych
7
zróżnicowanych
restauracji
500+
zorganizowanych
wydarzeń
4
obiekty noclegowe
do wyboru
Imprezy urodzinowe

Zorganizuj niezapomniane urodziny sobie lub swoim najbliższym w samym sercu Sudetów! Huczne przyjęcie w regionalnym klimacie, a może klasyczna kolacja przy akompaniamencie orkiestry? Możliwości jest bez liku! Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby otrzymać ofertę oraz niezbędne odpowiedzi na nurtujące pytania.

Imprezy
Imprezy


Skontaktuj się z nami
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, z chęcią pomożemy.

* Pola wymagane

Zobacz na mapie
Zadzwoń
+48 74 884 34 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij