Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Kamery online
Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Tło bannera

Apartamenty

Data przyjazdu
01 grudzień 2021
Data wyjazdu
02 grudzień 2021
Gwarancja najniższej ceny

Część apartamentowa to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które zainteresowane są pobytem na własnych zasadach. Niezależne apartamenty są wyposażone we własne aneksy kuchenne, przestronną strefę wypoczynkową oraz łazienkę. 

własny aneks kuchenny
przestronna strefa wypoczynkowa
nowocześnie wyposażona łazienka
balkon lub taras z widokiem na górski krajobraz

Bezpieczny pobyt na własnych zasadach

W Apartamentach Czarna Góra dajemy naszym Gościom możliwość wyboru między częścią hotelową oraz częścią apartamentową. Druga z tych opcji jest idealna dla osób, które chcą w niezależny sposób zorganizować wypoczynek w samym sercu Czarnej Góry. W każdym z nowoczesnych budynków znajduje się jedynie kilkanaście apartamentów, rozmieszczonych na różnych piętrach. Mała ilość gości w każdym z nich, pozwala na skuteczny odpoczynek, obniżenie prawdopodobieństwa powstawania dużych skupisk i tworzenia się zatorów komunikacyjnych w czasie przemieszczania się po budynku. Liczne miejsca na parkingu umiejscowionym tuż przy budynku, umożliwiają pozostawienie samochodu w niedalekiej odległości od docelowego miejsca pobytu. 

Bezpieczny pobyt
Bezpieczny pobyt
Bezpieczny pobyt

 

                                        

 

Zobacz na mapie
Zadzwoń
+48 74 884 34 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij