Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Kamery online
Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda

Eventy firmowe

Data przyjazdu
01 grudzień 2021
Data wyjazdu
02 grudzień 2021
Gwarancja najniższej ceny

Obiekty w Czarna Góra Resort to doskonała przestrzeń do organizowania różnorodnych eventów: od kameralnych biznesowych spotkań i negocjacji, przez firmowe szkolenia, warsztaty i prezentacje, po multipanelowe konferencje, kongresy czy meetingi.

Konferencje i kongresy

Górskie Centrum Konferencyjne Czarna Góra Resort to idealne miejsce do organizacji wszelkich konferencji i kongresów firmowych. Wszystkie sale konferencyjne posiadają pomoce dydaktyczne, niezbędny sprzęt audiowizualny oraz rozbudowane zaplecze gastronomiczne i hotelowe. Dzięki niezwykłej lokalizacji Górskiego Centrum Konferencyjnego, położonego w samym sercu Sudetów, każda konferencja odbywa się w malowniczym otoczeniu i niezwykłych okolicznościach przyrody. Każda z sal konferencyjnych posiada zapierający dech w piersiach widok na górską panoramę i pobliskie lasy. Bliskość zieleni, spokój oraz pełna oferta pobytowa sprzyjają skupieniu oraz zacieśnianiu biznesowych relacji.

Konferencje

Warsztaty i szkolenia

Posiadamy w naszej ofercie aż 6 sal warsztatowych mogących pomieścić do 250 uczestników. Dzięki szerokiemu wachlarzowi doboru i konfiguracji sal istnieje możliwość przeprowadzenia wszelkich warsztatów, szkoleń, zebrań czy spotkań kreatywnych lub dydaktycznych.

Warsztaty

Imprezy plenerowe

Skorzystaj z cudownych, górskich krajobrazów oraz Strefy Czystego Powietrza w Czarna Gór Resort i przenieś biznesowe spotkanie na zewnątrz! Zorganizuj niecodzienny meeting lub konferencje, która na długo zapadnie w pamięć Twoich partnerów i pracowników. Nasi pracownicy pomogą w realizacji zaczynąjac od organizacji przestrzeni po catering i bieżącą obsługę uczestników. 

Imprezy

               

              

Imprezy integracyjne bankiety i uroczystości

Bliskość gór, tras rowerowych a także zalewu Stara Morawa sprawia, że imprezy integracyjne organizowane przez Górskie Centrum Konferencyjne nabierają nowego wymiaru. Oferujemy zajęcia teambuildingowe, gry scenariuszowe, biegi na orientację, zawody narciarskie czy rowerowe oraz wiele innych zajęć grupowych organizowanych w Strefie Czystego Powietrza. Rozbudowana oferta obiektów noclegowych pozwala także na organizację firmowych uroczystości takich jak jubileusze, firmowe święta czy historyczne spotkania. Elegancka i przytulna sala bankietowa czy profesjonalnie przygotowana sala restauracyjna, mogą zostać dostosowane do każdego wydarzenia według preferencji klienta biznesowego.

Imprezy integracyjne

Vouchery i bony

Prezent dla pracownika to świetny sposób na zwiększenie jego motywacji oraz pokazanie, że doceniasz wspaniale wykonywaną przez niego pracę. Sprawdź przygotowane przez nas specjalne Vouchery prezentowe idealne na podarunek dla zasłużonego team leadera, pracownika roku czy całego zespołu.

Vouchery


Skontaktuj się z nami

* Pola wymagane

Zobacz na mapie
Zadzwoń
+48 74 884 34 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij