Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Kamery online
Apartamenty Czarna Góra, Biała Woda
Tło bannera

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Data przyjazdu
01 grudzień 2021
Data wyjazdu
02 grudzień 2021
Gwarancja najniższej ceny

Wyjątkowe chwile w życiu dziecka wymagają przede wszystkim obecności najbliższych, aby móc z uśmiechem wspominać je przez lata. Z chęcią pomożemy Wam w organizacji przyjęcia, które może być ich idealnym zwieńczeniem. 

Imprezy urodzinowe

Niespodzianka! Bajeczne urodziny plenerowe dla dzieci w połączeniu z licznymi atrakcjami w magicznej górskiej scenerii! Możliwości jest nieskończenie wiele, a ogranicza nas tylko wyobraźnia! Zorganizuj wymarzone urodziny swojemu dziecku, przedstaw swoją wizję, a z przyjemnością pomożemy. Imprezę możemy również wzbogacić o zespół animatorów, którzy przygotują różnego rodzaju zabawy i zajęcia ruchowe.

Imprezy
Imprezy
Imprezy
zróżnicowane restauracje do wyboru
atrakcje i strefy zabaw dla dzieci
Strefa Czystego Powietrza przez cały rok
1560
miejsc
noclegowych
Wymarzona 18-stka w górach

18 lat minęło, jak jeden dzień! Z uśmiechem i śpiewem na ustach wchodzimy w dorosłe życie, a to wymaga solidnego... świętowania! Marzysz o urodzinach w sercu jednego z najpopularniejszych i najlepszych ośrodków górskich w Polsce? Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym zespołem, a na pewno pomożemy w organizacji niezapomnianej imprezy. 

Wymarzona
Wymarzona

Studniówki i zjazdy klasowe

Matura zbliża się wielkimi krokami? A może chcesz spotkać sie po latach z przyjaciółmi ze szkoły? Impreza u podnóży Czarnej Góry oddalonej tylko 100 km od stolicy Dolnego Śląska, w samym sercu jednego z największych górskich ośrodków w Polsce, sprawi, że to ważne wydarzenie będzie niezapomniane! Jeżeli jesteś opiekunem lub organizatorem - skontaktuj się z naszymi doradcami, aby otrzymać szczegółowe informacje. 

Studniówki
Studniówki


Skontaktuj się z nami
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, z chęcią pomożemy.

* Pola wymagane

Zobacz na mapie
Zadzwoń
+48 74 884 34 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij